HİZMET PARKURUMUZ

30 yıllık reklam sektörü tecrübemizle 1992 kurduğumuz General Reklam | Serigrafi Baskı Hizmetleri ile serigrafi baskı da bugüne kadar varolduk. 6 sene önce havuz bileklik imalatına başladık. Web sitelerimizle, TPE patenli bileklik imalatlarımızla hizmet vermekteyiz.
Kontrol edilebilir olmasını istediğiniz kalabalık ve insan trafiğini denetleyici bütün aktivitelerin; havuzlu siteler, tatil köyleri, kamplar, oteller, turistik tesisler, konserler, spor aktiviteveleri, okullar, aquaparklar, eğelence sektörü, gece kulüpleri, eğlence partileri, saunalar, hamamlar, masaj salonlarında kullanılır.

Web sayfalarımız;

Serigrafi baskıda ve bileklik üretiminde hizmet sayfalarımız...

 1. www.generalreklam.com
 2. www.etiketix.com
 3. www.t-band.com
 4. www.alobileklik.com
 5. www.silikonbileklik.com
 6. www.bileklik.tc
 7. www.rfidbileklik.com
 8. www.generalband.com
 9. www.generalrfid.com
 10. www.1kmifare.com
 11. www.otelbileklik.com

Bütün insan hareketi ve trafiğini denetleyerek farkındalığı ortaya koyacak, karışıklığı giderecek, düzenleyicilik sağlayacak tüm bileklik fikir ve düşüncelerinize cevap verebilmek için burdayız. Ayrıca; Tpe patentli %100 kendi imalatımız 1kmifare rfid chipli bileklik imalatımız vardır. "Çeşit ve renk kombinasyonları için mutlaka bize bilgi istek maili atın..." Web sitelerimizin tüm iletişim bilgileri çalışmaktadır. Yollayacağınız bütün mail ve form gönderileri titizlikle değerlendirilmektedir.

sauna bileklik imalatı

Silikon Bileklik

Havuzlu siteler, aquparklar, spor tesisleri, yüzme havuzları, residanslar, saunalar, kontrol ve üyelik takip gerektiren konsept uygulamaları vs gibi yerlerde kullanılır.
Farkettirir, görsel farkındalık sağlar.

Bilgi Talep Formu
havuz kol bandı

Tek Kullanım Otel Bileklik

Kalabalığın trafiğini denetler, karışıklığı önler, farklı renk kullanarak farklı konseptler uygulanabilir. Yırtılmaz, ıslanmaz, tek kullanımlıktır ikinci kez kullanmaya izin vermez.
Ergonomik ve bilek uyumludur. Antibakteriyeldir.

Numune ve Talep Formu
Adres:

Mesudiye Mah. 5105 Sk. No: 17/C Akdeniz/Mersin/Türkiye

Tel:

0324 232 2 550

Gsm:

0544 232 2 550

E-mail:

info@havuzbileklik.com

İletişim Formu